Süreklİ İyİleştİrme Kültürümüzün Bİr Parçası Oldu

Timur Karaoğlu
Kalekim Genel Müdürü

Okumak İÇİN

Ödül, Bİrlİkte Başarmanın Gücünü ve Hazzını Yaşattı

Dilek Kılıçarslan
Aromsa A.Ş. Kalite Direktörü

Okumak İÇİN

Bİr “Dünya Markası”
Olmayı
Hedeflİyoruz

Aylin Tülay Özden
Doruk Otomasyon Yönetim Kurulu Üyesi

Okumak İÇİN

GTO Yaptığı Çalışmalarla Fark Yaratıyor

Tuncay Yıldırım
GTO Yönetim Kurulu Başkanı

Okumak İÇİN

28. Kalİte Kongresİ Toplumsal
Konulara Odaklandı

Türkiye Kalite Derneği (KalDer) tarafından bu yıl “Çözüm Özünde – Fix The Basics!” ana temasıyla düzenlenen ve iki gün süren, 28. Kalite Kongresi; iş, bilim, akademi, medya ve sanat dünyasının önde gelen temsilcilerini ağırladı.

Kongre, KalDer Başkanı Görgün Özdemir, TÜSİAD Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Sekreteri Bahadır Kaleağası ve Koç Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili Ali Y. Koç’un açılış konuşmalarıyla başladı. “Kriz kahini” olarak bilinen, ünlü ekonomist Nouriel Roubini’yi de ağırlayan kongre ikinci gününde de önemli isimleri konuk etti. Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin ile Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’ın konuşmacı olarak yer aldığı oturumla başlayan kongre, Zülfü Livaneli ve Nebil Özgentürk gibi isimleri de ağırladı. Avrupa’nın en büyük paylaşım platformlarından olan kongre, “2019 Türkiye Mükemmellik Ödülleri” ile sona erdi. Bu kapsamda Kalekim ve Aromsa, Türkiye Mükemmellik Ödülü’ne layık görüldü.

Mükemmellik kültürünü yaşam biçimine dönüştürerek Türkiye’nin rekabet gücünü ve refah düzeyini yükseltmek adına çalışmalar yürüten Türkiye Kalite Derneği’nin (KalDer) düzenlediği, 28. Kalite Kongresi’ne, “2019 Türkiye Mükemmellik Ödülleri” damgasını vurdu. Bu kapsamda Kalekim ve Aromsa Türkiye Mükemmellik Ödülü’nün sahibi oldu.

Okumak İçİn